درب ضد سرقت شیشه دار یکی از طراحی های جدید در این حوزه از محصولات است. می توان گفت یکی از طراحی های بسیار نوین که نیاز به تکنولوژی بالا دارد همین درب ضد سرقت شیشه خور است.

این درب ها یکی از به روزترین محصولات ارائه شده به بازار هستند که با طرح ها و نقش های متفاوت، یک انتخاب بسیار مناسب برای درب اصلی ساختمان می باشند. اگر شما نیز به دنبال دربی بسیار مدرن و شیک برای ورودی آپارتمان هستید با ما همراه باشید تا در این مقاله بیشتر با این نوع از درب ها آشنا شوید.

درب ضد سرقت شیشه دار چیست؟

یکی از مدرن ترین انواع درب های ضد سرقت، درب های شیشه خور می باشند که در آن ها از تلفیق شیشه و چوب استفاده شده است. این طراحی ظاهری شکیل و بسیار زیبا را برای هر ساختمان به ارمغان آورد.

از این نوع از درب ها معمولا به عنوان درب ورودی لابی یا درب اصلی ساختمان مسکونی و یا اداری استفاده می شود. در کشور ما معمولا از چهارچوب های فلزی ساده و روکوب دار برای درب های شیشه خور استفاده می شود. همانطور که گفتیم در این محصولات ترکیبی از چوب و شیشه دیده می شود که بخش چوبی آن از تلفیق روکش راش و رنگ پلی اورتان تولید شده که موجب درخشش بسیار چشمگیر آن می شود. بخش شیشه ای نیز معمولا به دو حالت ساده و طرحدار ارائه می شود.

با توجه به لوکس بودن این محصول تلاش شده تا اجزای بکار رفته در این درب ها مانند دستگیره و قفل و … از درجه یک ترین نمونه ها باشند.

سایز های موجود از درب شیشه دار ۱۱۱ در ۲۱۱ و ۱۰۶ در ۲۱۱ می باشند، اما امکان سفارش هر ابعادی که مد نظر شما می باشد وجود دارد.

این درب ها هم برای ورودی و هم برای واحد های داخل ساختمان استفاده می شوند که نمونه های خاص برای لابی نیز در میان مدل های سام درب موجود است.

درب ضد سرقت شیشه دار

امنیت این محصول چگونه است؟

با توجه به حضور شیشه در این نوع از درب ها امکان دارد فکر کنید که از امنیت کافی برای ورودی ساختمان برخوردار نیست. اما باید تاکید کنیم که شیشه استفاده شده در این محصولات تنها با هدف زیبایی کار گذاشته شده اند و به هیچ عنوان مانند شیشه های معمولی نیستند.

در حقیقت این ماده تنها از لحاظ ظاهری مانند شیشه است. فرمول شیمیایی و ترکیبات آن کاملا با شیشه متفاوت است. سارقین به هیچ عنوان نمی توانند این شیشه ها را شکسته و یا ذوب کنند زیرا که از فرمول بسیار پیشرفته ای برای ساخت آن ها استفاده شده است.

در صورت مشاهده این درب ها به سادگی متوجه می شوید که به هیچ عنوان نمی توانید از پشت این شیشه ها فضای داخلی ساختمان را ببینید. همین مسئله به تنهایی نشان می دهد فرمول شیمیایی این محصول متفاوت از شیشه های معمول است.

تمام جوانب احتیاط و استانداردهای موجود در ساخت درب شیشه خور همانند سایر درب های ضد سرقت اعمال شده و هدف استفاده از شیشه تنها زیباسازی می باشد.

ویژگی های درب ضد سرقت شیشه خور

از درب ضد سرقت شیشه خور برای ورودی ساختمان های اداری و مسکونی و یا ورودی آپارتمان ها استفاده می کنند. بنابر این محدودیتی در استفاده از این طراحی وجود ندارد.

حال به چند ویژگی منحصر به فرد این نوع از درب ها اشاره می کنیم:

  • کمک گرفتن از سازه فلزی ایمن برای اسکلت درب
  • ایمن بودن شیشه ها در مقابل ضربه و انواع اسید
  • نداشتن دید از دو سمت شیشه (عدم انتقال نور از شیشه)
  • امکان نصب اقسام مختلف دستگیره و قفل شرکت کاله کلید
  • توانایی نصب انواع مختلف شیشه با طراحی ها و ابعاد متفاوت
  • امکان سفارش درب در سایز های مختلف و سفارشی
  • توانایی تغییر رنگ درب و شیشه متناسب با سلیقه مشتری
  • استفاده از بهترین روکش های چوب، و قابلیت انتخاب روکش ها توسط مشتری

درب ضد سرقت شیشه خور

دیدگاهتان را بنویسید